ZEUS MONITORI 27 FHD IPS 75HZ/HDMI/VGA ZUS271IPS
Proizvođač: ZEUS
Kod: TFTZ271
Dostupno: Na stanju
Cena: 11,990.00 din.
bez PDV-a: 9,991.67 din.
Količina:
Zeus monitor ZUS271IPS 27in u full HD rezoluciji.
Dijagonala ekrana: 27in
Rezolucija: 1920 x 1080 Full HD
Tip panela: IPS
Odziv: 5ms
Osvežavanje: 75Hz
Kontrast: 3000/1
Dinamicki Kontrast: 50 000 000/1
Osvetljenje: 250 cd/m2
Ugao vidljivosti: 178 x 178 stepeni
Paleta boja: 16.7M
Interface: VGA, HDMI, AUDIO IN, DC
G-sync: Da
Free-sync: Da
Vesa standard: 100 x 100 mm