ZEUS MONITORI ZUS238MAX-W 23.8 FULL HD VA HDMI/VGA
Proizvođač: ZEUS
Kod: TFTZ238W
Dostupno: Na stanju
Cena: 10,490.00 din.
bez PDV-a: 8,741.67 din.
Količina:
Model: Zeus ZUS238MAX-W
Dijagonala ekrana: 23.8in
Rezolucija: 1920x1080 Full HD
Tip panela: VA
Osvežavanje: 75 hz
Vreme odziva: 5ms
Kontrast: 1.000:1
Dinamicki Kontrast: 5 000 000 : 1
Osvetljenje: 250 cd/m2
Paleta boja: 16.7 M
Odnos stranica: 16 : 9
Ugao vidljivosti Horizontalno: 178 stepeni
Ugao vidljivosti Vertikalno: 178 stepeni
Interface: VGA, HDMI
Ostalo: VESA zidno kacenje: 75 x 75mm (4 rupe)
Tilt: -5 do 15 stepeni
Dimenzije: 538.99 x 161.16 x 398.52 mm