RAIDMAX NAPAJANJE 800W RX-800AC-V VORTEX
Proizvođač: RAIDMAX
Kod: ATXR800
Dostupno: Na stanju
Cena: 5,990.00 din.
bez PDV-a: 4,991.67 din.
Količina:
Model: RX-800AC-V
Snaga: 800
Sertifikat efikasnosti: 80+ White
Ventilator: 120x120mm @ 2000rpm max. TC
PFC: Active .99
CPU konektor: 4+4pin (55cm duzine)
SATA konektora: 5 (do 70cm duzine)
Molex konektora: 3 (do 85cm duzine)
PCI-E konektora: 2 (45+60cm duzine)
Zastite: OVP, OPP, SCP, UVP
Dimenzije: 150 x 140 x 86mm